Strony przyrodnicze, turystyczne oraz inne ciekawe i przydatne

Pomagamy niedźwiedziom w Polsce - strona założona przez organizację WWF, która jest jedną z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Strona poświęcona jest niedźwiedziom w Polsce.

Wilki - przyrodniczy serwis edukacyjny przedstawiający wilki: występowanie i środowisko wilków, ich zachowanie i zwyczaje, podgatunki, ciekawostki o wilkach, galeria zdjęć wilków. Poruszane są tematy związane z ochroną tych pięknych zwierząt.

Niedźwiedzie w encyklopedii - zobacz, co na temat niedźwiedzi pisze najsłynniejsza internetowa encyklopedia wiedzy Wikipedia: Występowanie i biotop, Charakterystyka, Systematyka niedźwiedzi.

Dinozaury - dużo informacji i zdjęć na temat wymarłych prehistorycznych gadów. Gatunki dinozaurów, lista dinozaurów, teorie o wyginięciu dinozaurów, ciekawostki i galeria zdjęć.

Zegar atomowy - internetowy zegar atomowy wskazujący bardzo dokładny czas w Polsce i na świecie. Poza tym można przeczytać o strefach czasowych, zegarach, kalendarzu oraz czasie zimowym i letnim.

Puzzle zwierzęta - Duży zbiór puzzli ze zwierzętami do ułożenia online, czyli na monitorze komputera. Miłośnicy przyrody i zwierząt na pewno znajdą dla siebie obrazek, który z chęcią ułożą w całość.
© Niedźwiedzie.pl | Strony przyrodnicze | Kontakt